MUNDUROWA MŁODZIEŻ ĆWICZYŁA
W dniach 16-19 czerwca uczniowie z Częstochowy, uczęszczający do klas mundurowych, mieli okazję uczestniczyć w wymagającym obozie szkoleniowym w Biskupicach. Wydarzenie zgromadziło młodzież z…
Czytaj dalejW dniach 16-19 czerwca uczniowie z Częstochowy, uczęszczający do klas mundurowych, mieli okazję uczestniczyć w wymagającym obozie szkoleniowym w Biskupicach. Wydarzenie zgromadziło młodzież z…
Czytaj dalej