Potężna walka o punkty w meczu Skra Częstochowa kontra Olimpia Grudziądz zakończona zwycięstwem gospodarzy

Skra Częstochowa, pod wodzą trenera Dariusza Rolaka, odniosła triumf w sobotnim meczu (19.10). Na własnym stadionie przy ulicy Loretańskiej pokonali rywali z Olimpii Grudziądz, zdobywając dla siebie kolejne 3 punkty. Wynik spotkania to 2:1 na korzyść częstochowian.

Przez większość meczu, aż do 67 minuty, przewaga należała do gości z Grudziądza. Siły wydawały się nierówno podzielone i to drużyna przyjezdna prowadziła w grze. Niemniej jednak, ostateczny wynik zależał od końcówki spotkania. Dramatyczna sytuacja rozegrała się, gdy Kacper Noworyta zdobył gol w 84 minucie, doprowadzając do remisu.

Zwycięski cios zadał Piotr Nocoń, strzelając bramkę dla Skry Częstochowa w doliczonym czasie gry. To on zapewnił swojej drużynie zwycięstwo nad Olimpią Grudziądz.

Następny mecz zaplanowany jest na niedzielę, 27 października. Tym razem Skra Częstochowa zmierzy się w pojedynku wyjazdowym z Rekordem Bielsko- Biała. Zmagania zainaugurują o godzinie 14:00.