Ante Crnac dołączył do Rakowa Częstochowa, ale czy klub pozyska jeszcze innego napastnika? Oto co mówi dyrektor sportowy Robert Graf

Raków Częstochowa intensywnie działał na rynku transferowym w poszukiwaniu nowych zawodników do swojej linii ataku. Już od kilku dni nie było praktycznie żadnych wątpliwości, że Ante Crnac, chorwacki piłkarz, zasili szeregi aktualnego mistrza Polski.

Umowa została ostatecznie podpisana w piątkowy wieczór, a transfer zawodnika z Chorwacji do drużyny z Częstochowy wyniósł 1,3 miliona euro.

Ukazały się również doniesienia medialne o potencjalnym zainteresowaniu Rakowa Częstochowa dwoma innymi napastnikami – Erikiem Expósito z Śląska Wrocław oraz Pedro Henrique, który aktualnie występuje w barwach Radomiaka Radom. Niemniej jednak zdaje się, że żaden z tych graczy nie dołączy do drużyny spod Jasnej Góry.

W związku z tym pojawiło się pytanie, czy Raków Częstochowa planuje dalsze poszukiwania w kontekście nowego napastnika. Na ten temat wyraził się dyrektor sportowy klubu, Robert Graf, podczas rozmowy na antenie.

– Czy Ante Crnac jest ostatnim nabytkiem w sekcji ataku dla Rakowa Częstochowa? Wszystko na to wskazuje – rozpoczął Graf.

– Do zakończenia okresu transferowego mamy jeszcze trochę czasu i obecnie obserwujemy sytuację na europejskim rynku piłkarskim. Nasze dalsze decyzje będą zdeterminowane przez inne dokonane transferowe ruchy – kontynuował.

Aktualnie główną uwagę Raków Częstochowa skupia na niedzielnym spotkaniu ligowym przeciwko Puszczy Niepołomice.