Marek Papszun o obecnej formie Pogoni Szczecin

Znany trener piłkarski, Marek Papszun, wypowiedział się krytycznie na temat niedawnego przeciętnego występowania drużyny Pogoni Szczecin. Jego opinia została wyrażona podczas emisji programu „Liga+Ekstra”, transmitowanego przez stację telewizyjną CANAL+Sport. Jak zaznaczył, by móc dostrzec problemy drużyny, należy przyjrzeć się jej grze z większym rozeznaniem, podkreślając jednocześnie, że ich taktyka obronna nie przynosi oczekiwanych rezultatów.

Papszun jest byłym szkoleniowcem Rakowa Częstochowa, klubu którego treningi prowadził aż do momentu zdobycia przez drużynę historycznego mistrzostwa Polski. A to zdarzenie było niespodziewane, ponieważ niespodziewanie opuścił klub, co wywołało wiele kontrowersji w kręgach piłkarskich. Decyzja ta była ogromnym zaskoczeniem dla wielu. W czasie swojego pobytu w Rakowie Częstochowa, trener nie tylko poprowadził zespół do zwycięstwa, ale także stworzył styl gry, który przyciągał uwagę nawet neutralnych kibiców.

Po krótkiej przerwie od pracy na boisku, Marek Papszun powrócił do świata piłki nożnej, tym razem pełniąc zupełnie inną rolę. Obecnie jest ekspertem w programach sportowych CANAL+Sport, komentując mecze Ekstraklasy.