Mecz pomiędzy Apator Toruń a Włókniarz Częstochowa: Transmisja telewizyjna i online

Apator z Torunia i częstochowski Włókniarz mogą odczuwać pewne rozczarowanie, biorąc pod uwagę, że będą rywalizować jedynie o trzecią pozycję w PGE Ekstralidze. Poniżej znajdują się informacje na temat tego, gdzie można obejrzeć spotkanie pomiędzy Apatorem Toruń a Włókniarzem Częstochowa.

Apator Toruń nie sprostał Spartakowi Wrocław w półfinale PGE Ekstraligi i teraz, w nadchodzącą niedzielę, będzie musiał stawić czoło Włókniarzowi Częstochowa w meczu o trzecie miejsce. Spotkanie odbędzie się na terenie torunian, co według bukmacherów zwiększa ich szanse na zwycięstwo. Oba kluby mają swoje trudności, ale wygra ten, który najszybciej sobie z nimi poradzi. Kluczowym elementem determinującym wynik meczu o trzecią lokatę może okazać się gra Emila Sajfutdinowa.

Spotkanie Apator Toruń – Włókniarz Częstochowa będzie transmitowane na żywo w telewizji. Transmisja tego emocjonującego meczu w ramach PGE Ekstraligi żużlowej będzie dostępna na kanale Eleven Sports 1. Start rozgrywki zaplanowano na niedzielę, 17 września, o godzinie 16:30.