Summer Chill, dwudniowy festiwal w Częstochowie, wprowadza koniec wakacji

W Częstochowie oficjalnie rozpoczął się dwudniowy festiwal muzyczny zatytułowany „Summer Chill”. Ta impreza, która odbędzie się w parku rekreacyjnym Lisiniec, jest integralną częścią obchodów końca tegorocznych wakacji w mieście. Pierwszego dnia festiwalu, na scenie pojawi się Kinny Zimmer, reprezentujący główną atrakcję muzyczną wydarzenia. Jednak to nie koniec niespodzianek – specjalnym gościem Summer Chill będzie Sarius. Co więcej, organizatorzy festiwalu zadecydowali, że uczestnictwo w nim będzie całkowicie bezpłatne dla wszystkich.

Summer Chill to znany i ceniony festiwal muzyczno-rozrywkowy w Częstochowie, który skupia przede wszystkim lokalną młodzież. Ten innowacyjny pomysł na integrację młodych ludzi podczas letnich miesięcy jest dziełem Młodzieżowej Rady Miasta.

Tegoroczne wydarzenie ma miejsce 1 i 2 września, symbolizując tym samym koniec sezonu letnich imprez w parku rekreacyjnym Lisiniec. W ramach dwudniowego festiwalu, zaplanowano występy na dużych i małych scenach. Zobaczymy zarówno młode talenty, jak i uznanych artystów znanego na terenie całego kraju.