Emocje na pełnych obrotach – żużlowe mistrzostwa Europy (SEC) w Częstochowie

Indywidualne zmagania o tytuł mistrza Europy w żużlu (SEC) rozpoczęły się z pierwszym z czterech planowanych zawodów, które miały miejsce w Częstochowie. Na najwyższym stopniu podium stanął Leon Madsen, a towarzyszyli mu Mikkel Michelsen oraz Szymon Woźniak. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z emocjonujących zawodów żużlowych Speedway European Championship (SEC) odbywających się w Częstochowie!

Tauron SEC 2021 zgromadził zawodników żużla z aż ośmiu krajów, takich jak Czechy, Dania, Francja, Łotwa, Niemcy, Polska, Szwecja i Wielka Brytania. Organizatorzy cyklu robią wszystko, aby jeszcze bardziej rozszerzyć popularność speedwaya na terenie całego Starego Kontynentu, a wśród uczestników najliczniejszą grupę stanowią Polacy.

W rywalizacji o prestiżowy tytuł mistrza Europy brało udział wielu zawodników reprezentujących Włókniarza Częstochowa oraz tych, którzy mieli okazję uczestniczyć w zawodach z cyklu SEC w roku poprzednim. Szczególnie zawodnicy Włókniarza zaprezentowali się na bardzo wysokim poziomie, dostarczając kibicom niezapomnianych wrażeń i emocji podczas rywalizacji na torze.