Festiwal muzyczny – pojawiło się wielu artystów

Podczas festiwalu muzycznego, na scenie pojawiło się wiele zespołów i artystów. M.in. mieliśmy okazję usłyszeć występy takich wykonawców jak Meek, Oh Why?, Cizzz Big Band oraz Projekt muzyczny ABBA Forever. Ponadto, mogliśmy podziwiać talent Pawła Łowickiego Band, Chóru Akord oraz zespołu AmperA. Niespodzianką dla publiczności był koncert Miejskiej Orkiestry Dętej z Lublińca, która wykonała utwory z repertuaru Bee Gees, a także występy lokalnych zespołów folklorystycznych.

Niemniej jednak, festiwal nie koncentrował się tylko na muzyce. Przez trzy dni na olsztyńskim rynku, swoje produkty prezentowało kilkadziesiąt stoisk winiarzy i rzemieślników. Oferta była bardzo szeroka, a odwiedzający mieli okazję skosztować rozmaitych win oraz zapoznać się z przeróżnymi wyrobami rzemieślniczymi.

Oprócz stoisk z winem i rękodziełem, w programie festiwalu znalazło się miejsce na kolorową paradę z Bachusem. Dodatkowo, odbyły się warsztaty winiarskie, gdzie uczestnicy mogli zgłębić tajniki produkcji tego szlachetnego napoju. Nie zabrakło też atrakcji dla najmłodszych oraz prezentacji skuterów Vespa. Wieczorem organizatorzy przygotowali potańcówkę w stylu retro, która przyciągnęła wielu chętnych do wspólnego tańca i zabawy.