Mistrzowie z Rakowa Częstochowy gotowi do rewanżu w Lidze Mistrzów

Decydujący moment nadszedł dla Rakowa Częstochowy – wtorkowy wieczór o godzinie 19, czasu polskiego, jest terminem meczu rewanżowego z Flora Tallinn w pierwszej rundzie eliminacji Ligi Mistrzów. Zwycięski zespół z Polski, który pokonał swoich rywali jednym golem w poprzednim spotkaniu, jest pełen determinacji i wiary w awans. Wszystko wskazuje na to, że drużyna, znana również jako „Medaliki”, nie dopuszcza do siebie myśli o porażce.

Dawid Szwarga, szkoleniowiec Rakowa, oraz Łukasz Zwoliński, jeden z napastników drużyny, podzielili się swoimi przemyśleniami przed decydującym starciem. Zarówno trener, jak i zawodnik zgadzają się co do jednego – drużyna jest przygotowana i skoncentrowana na zwycięstwo.

„Celem naszej podróży do Estonii jest jasny – chcemy wywalczyć awans do kolejnego etapu rozgrywek. Flora jest zespołem dobrze zorganizowanym i potrafiącym skutecznie bronić, ale nasze doświadczenia z pierwszego meczu powinny nam w tym pomóc. Wierzę, że ten rewanż zakończy się naszym sukcesem” – mówił Szwarga, wyrażając pewność siebie i determinację swojego zespołu.