Gala Miniżużla "Twardziele 2023" – kto zdobędzie najwięcej nagród?

Przez cały tydzień odbywały się świętowania związane z końcem sezonu żużlowego na najwyższym poziomie rozgrywek, które osiągnęły swoje apogeum podczas gali PGE Ekstraligi. Jednak to nie koniec uroczystości i głosowań, jako że teraz przyszedł czas na gala Miniżużla, zwane „Twardziele 2023”.

Trwają obecnie głosowania w ramach „Ligi Młodych Twardzieli”, które potrwają do końca dnia dzisiejszego – wtorku. Osoby biorące udział w głosowaniu mają do wyboru aż 10 kategorii, gdzie nominacje otrzymało ponad 60 jednostek, zarówno osób jak i organizacji. Wśród nich znajdują się kluby, trenerzy oraz indywidualności określane mianem „przyjaciół” poszczególnych drużyn. Wśród nominowanych znalazła się również Maja Jona – reprezentantka płci pięknej walcząca w barwach Rybek Rybnik.

W innych kategoriach nominacje otrzymały także postacie doskonale znane każdemu miłośnikowi żużla. Wśród nich są Jan Ząbik, Roman Jankowski, Michał Świącik oraz Krystian Plech.

Gala, podczas której zostaną wręczone nagrody zwycięzcom, odbędzie się w najbliższą sobotę w miejscowości Piaski, położonej w pobliżu Częstochowy. Rozpoczęcie uroczystości zaplanowano na godzinę 16.