Grzegorz Dolniak na scenie! Lifehack powraca

Dla każdego kto lubi czarny humor i nieograniczoną dawkę śmiechu, Akademickie Centrum Kultury – Klub Politechnik, zaprasza na występ Grzegorza Dolniaka.

Już 16 marca o godzinie 20.00 komik wystąpi na scenie ze swoim popularnym programem „Lifehack”. Jeden z największych polskich komików zabiera nas w podróż po swoim mrocznym życiu. Przyjdź i przekonaj się, jak uzależniający jest Lifehack!

Grzegorz Dolniak jest komikiem, konferansjerem, dziennikarzem telewizyjnym, producentem artystycznym. Od kilku lat związany ze sceną. Pierwsze kroki w kabarecie przyniosły mu wiele prestiżowych nagród i uznanie w środowisku kabareciarzy. Stand-upem zajmuje się od 2016 roku a jego topowy program zdobył serce wielu Polaków. w swoich występach nawiązuje do wielu sytuacji życiowych wynikających z jego własnego doświadczenia. Ponieważ nie szczędzi słów, jego występy są dedykowane jedynie osobom dorosłym.

To niepowtarzalna okazja dla mieszańców Częstochowy na spojrzenie na świat z przymrużeniem oka. Będzie można zapomnieć o problemach codzienności.