Kalejdoskop muzycznych emocji na „Częstochowa Summer Festival” w Galerii Jurajskiej

Podczas tegorocznych letnich miesięcy, Częstochowę zapełnią dźwięki muzyki różnych gatunków. Na scenie „Częstochowa Summer Festival”, który odbędzie się w Galerii Jurajskiej, zaprezentują się artysty tacy jak Skolim, Kubańczyk, Baciary, Daj to Głośniej, Aparaty, Smolasty i PlanBe. Ta pełna gwiazd seria koncertów plenerowych będzie miała swoje pierwsze odsłony w tym mieście.

Festiwal rozpocznie się 28 czerwca, przedstawiając publiczności pierwsze koncerty i atrakcje. Przez całe trzy letnie miesiące, Bulwary Jurajskie będą gościć trzy duże koncerty bezpłatne dla wszystkich chętnych. Siedem wybitnych twórców polskiej sceny muzycznej przeniesie swoją energię na tętniącą życiem Częstochowę.

„Częstochowa Summer Festival” to unikalna propozycja Galerii Jurajskiej, która zdecydowała się ujawnić najważniejsze szczegóły tego wyjątkowego wydarzenia. Seria koncertów plenerowych zagości w mieście, prezentując kolejne muzyczne występy w czerwcu, lipcu i sierpniu. Artyści, którzy wystąpią na scenie przed galerią, to między innymi Kubańczyk i Skolim – obaj zagrają 28 czerwca. Ostatnie dźwięki festiwalu zabrzmią za sprawą Smolastego i PlanBe, którzy zamkną tę wyjątkową imprezę.