Łukasz Kuźma z Białegostoku wyznaczony na głównego sędziego sobotniego spotkania piłkarskiego Medalików

Nadchodzące sobotnie starcie piłkarskie Medalików, które rozpocznie się o godzinie 20:00 na boisku przy ulicy Limanowskiego 83, będzie pod jurysdykcją Łukasza Kuźmy z Białegostoku. Na tym meczu zmierzymy siły z Pogonią Szczecin.

Kuźma, który jest członkiem Podlaskiego Związku Piłki Nożnej, w obecnym sezonie miał już okazję sędziować 19 spotkań – 11 w Ekstraklasie, 7 w 1 Lidze i jedno w ramach Pucharu Polski. W tych meczach pokazał zawodnikom łącznie 106 żółtych kartek, 4 czerwone oraz sześć razy zdecydował o rzucie karnym dla jednej ze stron. Wcześniej arbitrował już mecz Medalików przeciwko ŁKS Łódź, który zakończył się wynikiem 1:0.

W roli asystentów sędziego wystąpią Adam Kupsik i Piotr Podbielski. Sędzią technicznym tego spotkania będzie Jarosław Przybył. Odpowiedzialność za system VAR spoczywa na Pawle Pskicie i Bartoszu Heinigu.

Mecz rozpocznie się o godzinie 20:00, a pierwszy gwizdek sędziego zabrzmi już o godzinie 12:30. Spotkanie będzie można obejrzeć na kanałach telewizyjnych Canal+ Sport 3 i Canal+ 4K, jak również za pośrednictwem internetowej usługi Canal+ Online.