MiLAGRO – polski producent lamp z Częstochowy

Spośród wszystkich polskich producentów oświetlenia MiLAGRO wymieniane jest jako jedna z najszybciej rozwijających się marek. Przeczytaj i dowiedz się więcej o dostępnej ofercie częstochowskiego zespołu oraz ich podejściu do nowoczesnego oświetlenia, gotowego wpisać się w gusta nawet najbardziej wymagających.

MiLAGRO, czyli oświetlenie godne nowoczesności

MiLAGRO to polska marka skupiająca się na produkcji nowoczesnego oświetlenia, dedykowanego wnętrzom domów i biur. Większość produktów, wchodzących w skład asortymentu producenta, powstaje w zaawansowanym, nowoczesnym parku technologicznym w Częstochowie, spełniającym najwyższe standardy produkcyjne i jakościowe.

Portfolio MiLAGRO składa się z najpopularniejszych rodzajów lamp – od modeli wiszących i żyrandoli, przez oświetlenie sufitowe, plafony i szynoprzewody, aż po kinkiety, girlandy i lampy stołowe oraz podłogowe, dostępne w szerokim przekroju stylów. Całość rozłożona jest na ponad 400 kolekcji – stale rozbudowywanych – zaprojektowanych według najnowszych światowych trendów wnętrzarskich. Wysoka wytrzymałość, przypieczętowana często dożywotnią gwarancją oraz multidyscyplinarny zespół inżynierów i projektantów sprawiły, że lampy MiLAGRO szturmem wdarły się do oferty największych sklepów oraz najbardziej wysmakowanych przestrzeni.

Sprawdź ofertę oświetlenia producenta MiLAGRO – lampy Częstochowa

Największe zalety lamp MiLAGRO

Lampy MiLAGRO stanowią odpowiedź na potrzeby wymagających klientów, poszukujących rozwiązań z segmentu premium. Do największych zalet produktów stworzonych przez częstochowskich inżynierów i projektantów, zaliczają się:

  • design – rozbudowana oferta lamp w szerokim przekroju stylów. Od projektów nowoczesnych i minimalistycznych, przez loft i minimalizm, aż po styl skandynawski, boho, glamour i inne. Co ważne, marka współpracuje także z najbardziej znanymi projektantami – przykład takiej współpracy stanowi m.in. kolekcja stworzona wspólnie ze światowej klasy projektantem Maciejem Zieniem,
  • jakość – do produkcji lamp MiLAGRO wykorzystywane są starannie wyselekcjonowane materiały, poddane wysoce precyzyjnej obróbce. Dzięki temu poszczególne projekty – nawet najbardziej skomplikowane – zachwycają swym wyglądem, idealnie odnajdując się nawet w luksusowych wnętrzach,
  • trwałość – dzięki pełnej kontroli nad procesem produkcji lampy od MiLAGRO cechuje wysoka wytrzymałość. Marka świadczy także pełne usługi gwarancyjne i oferuje możliwość skorzystania z serwisu pogwarancyjnego.

MiLAGRO dla dekoratorów wnętrz i firm

Marka MiLAGRO oferuje jeden z najbardziej zaawansowanych systemów B2B, w pełni zintegrowany z BaseLinkierem, zapewniającym wygodne zarządzanie całym procesem zakupowym – od zamówień i aktualizacji stanów magazynowych, aż po wysyłkę i synchronizację cen oraz działań marketingowych. Dbanie o stałą dostępność produktów – w szczególności najpopularniejszych modeli i kolekcji – oraz przejrzysta polityka cenowa i rabatowa przekładają się na stale rosnącą dostępność produktów marki w najpopularniejszych sklepach.

By ułatwić pracę projektantów wnętrz, polska marka dostarcza aktualne katalogi i materiały marketingowe, a także modele poszczególnych lamp w 3D w najpopularniejszych formatach, OBJM, MTL, FXB, DXF, DWG, czy 3DS. Dzięki temu stworzenie pełnej wizualizacji konkretnego pomieszczenia staje się maksymalnie proste, dając klientowi realistyczny obraz widoku wybranego modelu lampy w jego przestrzeni. Wszystko to składa się na w pełni nowoczesne podejście, zorientowane na jakość i zgodność z najnowszymi trendami, stawiając MiLAGRO na pozycji jednego ze ścisłych liderów w kategorii oświetlenia.