Sprzedaż biletów na mecz żużlowy Ebut Stali Gorzów

Zapraszamy miłośników żużla do zakupu biletów na emocjonujące spotkanie z Ebut Stalą Gorzów. Jest to 10. runda rozgrywek PGE Ekstraligi, której start zaplanowano na godzinę 10:00. Wejściówki do nabycia będą za pośrednictwem strony internetowej eventim.

W sektorach numer A11-A12 znajdują się miejsca bez konkretnego numeru. Cena wejściówki dla osób dorosłych wynosi 45 zł, natomiast dla osób posiadających prawo do ulgi jest to 35 zł. Takie same ceny oraz miejsca obowiązują w sektorach od A13 do D34, jak również od D42 do G54. Dodatkowo, w sektorach G55-G59 oferowane są również miejsca nienumerowane i kosztują tyle samo.

Na trybunie centralnej, w sektorach oznaczonych numerami 35, 36, 40 i 41, bilety są sprzedawane w cenie 90 zł. Miejsca tam są numerowane. Sektor rodzinny i pozostałe nienumerowane sektory to A11-A12 oraz G55-G59.

Ważne jest przypomnienie, iż bilety zakupione fizycznie przy kasach stadionowych w dniu meczu będą kosztować o 10 zł więcej. Nie dotyczy to wejściówek nabytych drogą internetową.

Dla dzieci do 12. roku życia przewidziano darmowy wstęp, jednak nie dotyczy to trybuny centralnej i sektora VIP. Tam bezpłatne wejście przysługuje tylko dzieciom do 6. roku życia. Osoby z niepełnosprawnościami korzystające z wózków inwalidzkich mają również gwarantowany bezpłatny wstęp Bramą Główną lub Bramą VIP.

Chcemy także poinformować, że program zawodów będzie dostępny dla kibiców za 15 zł. Można go nabyć przy wejściach na stadion oraz w punktach z gadżetami, które znajdują się zarówno przy głównym wejściu na koronę, jak i przy jej pierwszym łuku.