Strzelanina w Celinach: Prokuratura potwierdza odkrycie dwóch ciał

Zostało oficjalnie potwierdzone przez prokuraturę, że strzelanina zaszła w małej miejscowości Celiny, znajdującej się niedaleko Częstochowy w województwie śląskim. Funkcjonariusze policji odnaleźli tam w sobotę zwłoki dwóch mężczyzn. Jeden z nich, jak ustalono, był postacią znaną ze swojej kryminalnej przeszłości. Dodatkowo na miejscu zdarzenia odnaleziono broń.

Prokuratura udostępniła najświeższe wiadomości dotyczące tej tragicznej strzelaniny w Celinach, które znajdują się w częstochowskim powiecie na terenie województwa śląskiego. Wśród dwóch znalezionych ciał mężczyzn, jeden posiadał rany postrzałowe. Ten sam mężczyzna jak wynika z informacji, miał za sobą kryminalną karierę. Zaczynają również pojawiać się pierwsze dane dotyczące jego osoby.

Komunikat śledczych potwierdził wstępne wiadomości sugerujące, że doszło do strzelaniny w Celinach. Rzecznik prokuratury w Częstochowie, prokurator, przekazał: „Oględziny przeprowadzone przez prokuratora potwierdziły, że obaj mężczyźni mieli rany postrzałowe, które najprawdopodobniej były przyczyną ich śmierci. Znaleziono też broń na miejscu zdarzenia”.