Tragiczny wypadek w Częstochowie: 20-letni mężczyzna zginął potrącony przez pociąg towarowy

Przerażające wydarzenie miało miejsce w Wyrazowie, niewielkiej miejscowości znajdującej się na terenie powiatu częstochowskiego. Młody człowiek, który miał tylko 20 lat, zginął potrącony przez pędzący pociąg towarowy. Pomimo starań ratowników, nie udało się uratować jego życia.

Na scenę tego tragicznego zdarzenia doszło wieczorem, dokładnie po godzinie 22.00 w dniu 4 marca. Wydarzyło się to w Wyrazowie, miejscowości leżącej w powiecie częstochowskim, gdzie pociąg towarowy jadący trasą Katowice – Dolna Odra potrącił nieostrożnego 20-latka. Młody mężczyzna niestety wbiegł na tory tuż przed nadjeżdżającym pociągiem.

Aspirant sztabowy Barbara Poznańska, pełniąca rolę oficera prasowego Komendy Miejskiej Policji w Częstochowie, smutno informuje, że nie udało się uratować życia młodego mieszkańca powiatu częstochowskiego.

Na miejsce natychmiast zostały skierowane służby ratunkowe. Na czas prowadzonych czynności tor nr 1 został czasowo zamknięty. Przywrócenie ruchu na torowisku nastąpiło dopiero około godziny drugiej w nocy. Śledczy teraz będą musieli dokładnie zbadać wszystkie przyczyny i okoliczności tego tragicznego zdarzenia.