Tragiczny wypadek w dzielnicy Dźbów

Wtorek, 4 lipca, przyniósł tragiczne wydarzenia w jednej z częstochowskich dzielnic – Dźbów. W wyniku zdarzenia drogowego, którego głównymi uczestnikami były kobieta i ciężarówka, doszło do śmierci przechodnia. Kobieta, będąca ofiarą tego przygnębiającego incydentu, zginęła na miejscu po tym, jak ciężarówka ją potrąciła.

Mrożąca krew w żyłach sytuacja rozegrała się na ulicy Dźbów we wtorkowe popołudnie. Ze zgromadzonych przez nas informacji wynika, że nieszczęsna kobieta niespodziewanie znalazła się na drodze tuż przed nadjeżdżającą ciężarówką. Kierowca pojazdu nie posiadał wystarczającej ilości czasu, aby prawidłowo zareagować na nagłe pojawienie się pieszego.

Jak potwierdza aspirant sztabowy Barbara Poznańska z Komendy Miejskiej Policji w Częstochowie, ofiarą okrutnego wypadku była 80-letnia kobieta. Potrącona na ulicy Drzymały przez ciężarowy samochód kobieta, niestety, nie przeżyła odniesionych obrażeń.

Obecnie policja prowadzi intensywne śledztwo w celu dokładnego wyjaśnienia wszelkich okoliczności tego tragicznego zdarzenia. Prokuratura również podjęła działania w tej sprawie. Ze zgromadzonych do tej pory informacji wynika, że pojazd uczestniczący w wypadku był w pełni sprawny technicznie, a kierujący nim mężczyzna był trzeźwy.