Uroczyste pożegnanie absolwentów Szkoły Podstawowej nr 53 z Oddziałami Integracyjnymi w Częstochowie

Tegoroczni absolwenci Szkoły Podstawowej nr 53 z Oddziałami Integracyjnymi w Częstochowie zostali uroczyście pożegnani podczas specjalnego wydarzenia. Uczniowie, którzy osiągnęli najlepsze wyniki, otrzymali medale oraz wyróżnienia. Ceremonia była również okazją do przypomnienia wspólnie spędzonych chwil i przeżywania wzruszeń, gdyż ósmoklasiści już raczej nie będą mieli okazji się spotkać jeszcze raz w takim składzie.

Chociaż 23 czerwca jest ostatnim dniem obecnego roku szkolnego, Szkoła Podstawowa nr 53 z Oddziałami Integracyjnymi z Częstochowy postanowiła uczcić swoich absolwentów dzień wcześniej. W trakcie uroczystości uczniowie przeżywali zarówno radość, jak i smutek związany z zakończeniem etapu edukacji.

Przedstawiciele ósmoklasistów podkreślali, że to właśnie w tej szkole rozpoczynali swoją naukę, zawierali pierwsze przyjaźnie oraz doświadczali różnych emocji. Wspólnie wspominali chwile radości, ale także smutku, które przeżyli podczas swojej edukacji w tej placówce.

Wzruszenie odczuł również dyrektor szkoły, Andrzej Szostek, który nie krył emocji podczas pożegnania tegorocznych absolwentów. Wszystkim życzył powodzenia i sukcesów na kolejnym etapie edukacyjnym oraz drogi życiowej.