VI edycja Konferencji ESG

Hotel Arche będzie gościł VI edycję Konferencji ESG – Środowisko, Społeczna Odpowiedzialność i Ład Korporacyjny, która odbędzie się 20 czerwca. Wydarzenie to jest miejscem spotkania ekspertów, praktyków i pasjonatów ESG, którzy będą dyskutować na temat środowiska, społecznej odpowiedzialności, innowacji i finansowania. Konferencja skupi się szczególnie na budowaniu świadomości, raportowaniu i wpływie na budżet.

Jurajski Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej, prowadzony przez Agencję Rozwoju Regionalnego w Częstochowie S.A., oraz Urząd Miasta Częstochowy zapraszają na tę konferencję. Głównym celem wydarzenia jest promowanie otwartości biznesu i Przedsiębiorstw Społecznych w realizacji strategii CSR oraz wypracowywanie standardów współpracy między sektorami. Eksperci będą również omawiać wpływ ESG na pozyskiwanie klientów, motywowanie pracowników i skuteczną rekrutację.

Spotkanie będzie miało charakter sieciującego spotkania, które zrzesza Przedsiębiorstwa Społeczne, przedsiębiorców, organizacje pozarządowe i środowisko akademickie. Stanowi to doskonałą okazję do wymiany spostrzeżeń, doświadczeń i nawiązania nowych kontaktów.