Widzew Łódź: Nietypowy weekend i przygotowania do starcia z Rakowem Częstochowa

Klub piłkarski Widzew Łódź, po intensywnym tygodniu pracy, niestety nie mógł podjąć Ruch Chorzów w domowym meczu w ostatni weekend. Teraz jednak zawodnicy muszą skoncentrować się na następnym przeciwniku. W najbliższą niedzielę czeka ich spotkanie na wyjeździe przeciwko Rakowowi Częstochowa, aktualnemu mistrzowi kraju. Tymczasem plan treningów przed tym zmaganiem został już ogłoszony.

Pierwsza sesja treningowa zaplanowana została na dzisiaj, a jej scenerią będzie boisko Łodzianki. Rozpoczęcie zaplanowane jest na godzinę 14:00 i, jak zwykle, trening będzie otwarty dla kibiców. Od teraz aż do soboty zawodnicy pod wodzą trenera Daniela Myśliwca kontynuować będą przygotowania na boisku Małachowskiego. Do tych zajęć dołączy dodatkowa jednostka treningowa w siłowni, która odbędzie się w środę.

Interesującym szczegółem jest fakt, że cały cykl przygotowań nie przewiduje zajęć na stadionie Serca Łodzi. Ta decyzja wydaje się logiczna po ostatnich niepowodzeniach z poprzedniego weekendu. Treningi zostaną więc zakończone w sobotę, a w niedzielny poranek piłkarze rozpoczną podróż do Częstochowy. Mecz przeciwko Rakowowi Częstochowa rozpocznie się tam o godzinie 17:30.