Zwycięstwo drużyny Krono-Plast Włókniarz Częstochowa nad ZOOleszcz GKM Grudziądz z udziałem Mikkel Michelsena

Drużyna żużlowa Krono-Plast Włókniarz Częstochowa miała trudności z przekuciem swojej strategii w sukces podczas niedawnego starcia z ZOOleszcz GKM Grudziądz. Jednakże, w drugiej połowie rywalizacji, zespół odniósł zwycięstwo, spełniając oczekiwania swoich fanów. Wygrana Lwów nad Gołębiami skończyła się wynikiem 51:39. Największy wkład w to osiągnięcie miał zawodnik gospodarzy, Mikkel Michelsen, zdobywając najwięcej punktów na torze – łącznie 12.

Po zakończeniu spotkania, duński zawodnik wyraził swoje zadowolenie z poprawy swojego występu w porównaniu do poprzednich meczów. Trzeba jednak pamiętać, że Michelsen brał udział w zaległym meczu z KS Apatorem Toruń, który odbył się we wtorek. Występ przeciwko drużynie Anioły nie był dla niego udany – 29-latek zdobył tylko 4 punkty. Mimo to, w meczu z Grudziądzem, Michelsen zdołał odzyskać formę i stać się liderem swojego zespołu.

Michelsen, komentując swoje osiągnięcia, stwierdził: „Mecz z Toruniem we wtorek był prawdopodobnie jednym z moich gorszych występów w ostatnich latach. Cieszy mnie jednak fakt, że mimo mojej słabej dyspozycji, drużyna była w stanie osiągnąć zwycięstwo. Ciężko mi to zrozumieć. Wydaje mi się, że mam problemy na tym torze, mimo że trenuję tutaj dużo i dobrze się przygotowuję. Na innych torach łatwiej mi jest uzyskać odpowiednią prędkość”.