37-letni mieszkaniec powiatu kłobuckiego zatrzymany za prowadzenie domowej plantacji marihuany

Podczas jednej z swoich akcji, policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej w Częstochowie, doprowadzili do rozwiązania sprawy domowej plantacji marihuany. Zatrzymano również jej właściciela, 37-letniego mężczyznę. Teraz grożą mu poważne konsekwencje prawne, a sprawą zajmie się sąd.

W działaniach funkcjonariuszy było coś niepokojącego na temat 37-latka zamieszkującego powiat kłobucki. To właśnie na tej podstawie rozpoczęto dochodzenie, które miało na celu ustalić, czy posiada on narkotyki. Działania podjęte przez kryminalnych nie były bezowocne, a wręcz przeciwnie – przyniosły zaskakująco pozytywne efekty.

Podczas aresztowania 37-letniego mężczyzny w jego mieszkaniu, policjanci natknęli się na nielegalną uprawę marihuany. Dodatkowo znaleziono słoiki zawierające susz roślinny o zielonym kolorze. Pierwsze testy potwierdziły, że zabezpieczona substancja to marihuana i haszysz.

Mężczyzna został zatrzymany i usłyszał postawione mu zarzuty. Przyznał się do winy, a teraz czeka go proces sądowy. Będzie musiał odpowiedzieć za posiadanie narkotyków oraz prowadzenie nielegalnej uprawy roślin.