Częstochowianin zgarnia milion złotych w Lotto Plus podczas Mikołajek!

Święta Bożego Narodzenia rozpoczęły się niezwykle szczęśliwie dla pewnego mieszkańca Częstochowy, który 5 grudnia okazał się zwycięzcą w losowaniu Lotto Plus. Trafienie „szóstki” przyniosło mu fortunę w wysokości 1 000 000 zł. Wygrany kupon został zarejestrowany w punkcie LOTTO zlokalizowanym przy ulicy Żyznej 1 w Częstochowie. Wyjątkowe szczęście towarzyszyło graczowi, który postawił na opcję „chybił trafił”. Losowanie przyniosło następujące liczby: 9, 14, 20, 22, 39, 47.

Wspaniała wygrana w Lotto Plus nie jest pierwszym takim przypadkiem w historii Częstochowy. Miasto może pochwalić się już dwoma innymi zwycięzcami, którzy trafili „szóstkę” – sukcesy te odnotowano w latach 2014 i 2015. A jeśli spojrzeć na wszystkie główne wygrane w Lotto, które padły w Częstochowie, liczba ta rośnie aż do jedenastu!

Na koniec warto przypomnieć, jakie są zasady gry w Lotto Plus. Jak wyjaśnia Totalizator Sportowy, gra polega na dokupieniu za jednego złotego opcji Plusa do standardowego zakładu Lotto. Kupon z taką opcją bierze udział jednocześnie w losowaniach dwóch gier, co oczywiście znacznie zwiększa szanse na wygraną. Misja Lotto i Lotto Plus odbywają się trzy razy w tygodniu – we wtorek, czwartek i sobotę.