Impakt Włókniarz kontra KS Toruń – kolejne emocje na żużlowej KRONO-PLAST Arenie

Zapraszamy już na najbliższy wtorek, 18 czerwca, na kolejne wydarzenie pełne sportowych emocji, które rozegra się na torze przy ulicy Olsztyńskiej. Tego dnia, na terenie KRONO-PLAST Areny, zostanie przeprowadzony mecz ramach IX rundy U24 Ekstraligi. Głównymi protagonistami tego spotkania będą zawodnicy z drużyny IMPAKT Włókniarza oraz team z KS Toruń.

Początek tej zapowiadającej się niezwykle atrakcyjnej rywalizacji, zaplanowano precyzyjnie na 17:00. Warto dodać, że dla wszystkich widzów wejście na to spotkanie będzie całkowicie bezpłatne.

Otwarcie bram stadionu nastąpi o godzinie 16:00. Wejście na teren obiektu będzie możliwe przez główną bramę od strony ulicy Orlik-Ruckemanna oraz przez bramkę VIP, znajdującą się przy ulicy Żużlowej. Ponadto, w kasie klubowej (znajdującej się przy sekretariacie klubu od strony ulicy Żużlowej), będą do nabycia programy zawodów. Koszt jednego egzemplarza to symboliczne 3 złote.

Plan imprezy wygląda następująco: otwarcie bram stadionu o godzinie 16:00, próba toru o 16:30, a pierwszy wyścig zawodów przewidziany jest na godzinę 17:00.