Najnowszy sklep fanów Rakowa Częstochowa pojawił się w Galerii Jurajskiej

Klub Raków Częstochowa postanowił otworzyć nową placówkę w Galerii Jurajskiej w Częstochowie. Nowo powstały sklep, który rozciąga się na obszarze przekraczającym 58 metrów kwadratowych, jest efektem współpracy drużyny z ich technicznym sponsorem – firmą adidas.

Zakres produktów dostępnych w klubowym sklepie jest naprawdę szeroki i zaprojektowany tak, aby zaspokoić potrzeby każdego kibica. Odzież w barwach drużyny, takie jak koszulki i zestawy meczowe, to tylko niektóre z dostępnych artykułów. Do tego dochodzi cała gama różnorodnych gadżetów z logo Rakowa Częstochowa. Sklep fanów można znaleźć na pierwszym piętrze galerii.

Galeria Jurajska to znane centrum handlowe, które pojawiło się na mapie Częstochowy w roku 2009. Jego całkowita powierzchnia wynosi 49 tysięcy metrów kwadratowych i mieści aż 200 sklepów oraz punktów usługowo-gastronomicznych. Dodatkowo, miłośnicy filmu mogą korzystać z kina Cinema City. Na klientów czeka również wielopoziomowy parking, który ma miejsca dla ponad 2,2 tysiąca samochodów. Budynek jest własnością firmy GTC.