Odnowa tradycji: Forum Kobiet Ziemi Częstochowskiej wraca po przerwie związanej z pandemią

Forum Kobiet Ziemi Częstochowskiej, znane z interesujących dialogów, konsultacji, stoisk promocyjnych i pełnego optymizmu klimatu, powraca po długiej przerwie spowodowanej pandemią. To wydarzenie dedykowane kobietom, które miało miejsce w Częstochowie, przyciągało wiele osób swoim niesamowitym dynamizmem.

Po długim okresie przymusowej przerwy, kobiety z Częstochowy mają ponownie okazję dołączyć do tegorocznej edycji Forum Kobiet Ziemi Częstochowskiej. Wydarzenie pod hasłem „Miej siłę! Bądź dla siebie!” ma na celu przede wszystkim integrację oraz motywację kobiet do aktywności, nie tylko w sferze zawodowej. Judyta Kabus, prezes Stowarzyszenia Kobiet Ziemi Częstochowskiej, serdecznie zaprasza wszystkie zainteresowane osoby na to gwarantujące inspiracje wydarzenie.

Judyta Kabus potwierdza: „Już 12. edycja konferencji odbędzie się w auli Wydziału Zarządzania Politechniki Częstochowskiej. 23 września rozpoczynamy od otwarcia stoisk i prezentacji wystawców o godzinie 10, a oficjalne powitanie gości zaplanowane jest na godzinę 10.10. W programie przewidziany jest także występ zespołu muzycznego, a profesjonalna oprawa muzyczna stanowić będzie kolejny powód do przybycia na to wydarzenie. Przygotowaliśmy również przerwę, podczas której będzie można napić się kawy czy herbaty, skosztować słodkości oraz odwiedzić stoiska.”