Policja w Częstochowie bada okoliczności tajemniczej śmierci 53-letniego mężczyzny przy komisariacie

Służby policyjne z Częstochowy, działając pod egidą prokuratury, są aktualnie zaangażowane w proces wyjaśniania tragicznych zdarzeń, które doprowadziły do śmierci 53-latka. Ciało mężczyzny zostało odkryte w bezpośrednim sąsiedztwie budynku komisariatu policji. Wstępnie ustalono, że zmarły był mieszkańcem nieruchomości usytuowanej po przeciwnej stronie tej samej ulicy.

Informacje na temat tego niepokojącego incydentu zostały zawarte w oficjalnym oświadczeniu wydanym przez częstochowską policję. Zgodnie z nim, ciało 53-letniego mężczyzny zostało znalezione na zewnątrz budynku Komisariatu Policji II znajdującego się przy ulicy Bór 14, w dzielnicy Ostatni Grosz. Policjanci na miejscu natychmiast rozpoczęli próby reanimacji, stwierdzając u mężczyzny brak jakichkolwiek oznak życia.

Na miejsce zdarzenia natychmiast wezwano również specjalistyczne służby medyczne. Po ich przybyciu przejęły one działania mające na celu przywrócenie funkcji życiowych mężczyzny. Niestety, pomimo podjętej interwencji, lekarze zostali zmuszeni do stwierdzenia zgonu 53-letniego obywatela Częstochowy.