Politechnika Częstochowska doceniona prestiżową nagrodą programu "SYMBOL"

Program „SYMBOL”, uznawany za symbol najwyższej jakości, innowacji i inteligentnego zarządzania, uhonorował Politechnikę Częstochowską. Ten prestiżowy program, prowadzony od 12 lat przez takie tytuły jak „Monitor Rynkowy”, „Dziennik Gazetę Prawną”, „Monitor Biznesu”, „Rzeczpospolitą” czy „Puls Biznesu”, doceniał już około 700 różnych instytucji.

Nagroda „Symbol Synergii Nauki i Biznesu 2023” przyznawana w ramach programu to dowód na najwyższą jakość, innowacyjność i mądre zarządzanie. Politechnika Częstochowska dołączyła do grona laureatów tej prestiżowej nagrody w trakcie jej 13. edycji.

Decyzja o przyznaniu nagrody Politechnice Częstochowskiej to dowód na docenienie wysiłków uczelni i jej pracowników w dziedzinie synergii nauki i biznesu – mówi Marek Warzecha, prorektor ds. rozwoju nauki na tej uczelni. I dodaje, że to wyjątkowe osiągnięcie jest zasługą całej społeczności akademickiej.

Wyróżnienie otrzymał nie tylko cała Politechnika Częstochowska, ale również osobno jej Wydział Zarządzania, co jest kolejnym dowodem na wysoką jakość kształcenia na tej uczelni.