Raków Częstochowa w poszukiwaniu nowego stopera: Ariel Mosór jest na celowniku

Zespół Raków Częstochowa przejawia zainteresowanie pozyskaniem nowego zawodnika na pozycję stopera. Zgodnie z informacjami podanymi przez Sebastiana Staszewskiego, klub ma na oku Ariela Mosóra, obecnie reprezentującego barwy Piasta Gliwice. Rozmowy dotyczące potencjalnego transferu są już w toku.

Mimo że Raków Częstochowa nie powiększył dotychczas swojego składu o żadne nowe twarze, to niestety odnotowano kilka strat. Z klubem pożegnali się bowiem Kacper Bieszczad, Marcin Cebula, Vladan Kovačević, Oskar Krzyżak i Giánnis Papanikoláou. A to jeszcze nie koniec zmian, gdyż kolejnym zawodnikom pozwolono odejść.

W tych okolicznościach, nowy szkoleniowiec drużyny – Marek Papszun, z pewnością doceni wsparcie w postaci nowych wzmocnień. Wszystko wskazuje na to, że kluczowe zmiany już niedługo mają nastąpić. Jakiekolwiek przesunięcia będą mieć miejsce w obrębie Ekstraklasy, a jednym z kandydatów do przeprowadzki jest właśnie Ariel Mosór. Sebastian Staszewski informuje, że pertraktacje na temat jego transferu są aktualnie prowadzone.