Remis w 12. kolejce III ligi: Medaliki zakończyły spotkanie z Gwarkiem wynikiem 1:1

Podczas meczu w ramach 12. kolejki rozgrywek III ligi, grupa 3, zespół prowadzony przez Michała Pulkowskiego zanotował remis 1:1 w starciu z Gwarkiem Tarnowskie Góry. Tobiasz Mras, szesnastoletni zawodnik Medalików, zdobył bramkę dla swojego zespołu w 40. minucie.

Początkowe minuty pojedynku pomiędzy drużyną rezerwową mistrza Polski a Gwarkiem Tarnowskie Góry charakteryzowały się spokojną grą obu ekip. Choć tempo spotkania nie było zbyt wysokie, gracze pod kierownictwem trenera Pulkowskiego wydawali się nieco bardziej aktywni na boisku. W 10. minucie gry Tobiasz Mras próbował swoich sił w polu karnym przeciwników, lecz jego strzał został skutecznie obroniony przez bramkarza rywali. Nieco później Szymon Zielonka spróbował strzału z dystansu, jednak piłka minęła bramkę. Decydujący moment pierwszej połowy nastąpił w 40. minucie gry, gdy po dobrze przeprowadzonym ataku Medalików, Tobiasz Mras, dzięki świetnemu podaniu od Piotra Malinowskiego, trafił do bramki.

Druga połowa spotkania była zdecydowanie bardziej aktywna ze strony gości. W 64. minucie meczu, Antonios Tsiftsis, grecki bramkarz Medalików, obronił mocny strzał z szesnastego metra. W końcówce meczu arbiter podyktował rzut karny po faulu na Jakubie Załuckim. Mimo obronionego rzutu karnego przez Tsiftsisa, Mateusz Bąk zdołał dobić piłkę do bramki. Choć w ostatnich minutach gry Medaliki próbowały jeszcze odzyskać przewagę, arbiter zakończył spotkanie remisem 1:1.