Sportowe zmagania: Końcowy wyścig decyduje o wyniku spotkania między dwiema drużynami żużlowymi

W emocjonującym meczu żużla pomiędzy Tauron U24 Włókniarz Częstochowa a Duda Development Ciesiółka Auto Group Unia Leszno, to ostatnia gonitwa zadecydowała o wyniku całego spotkania. Ostateczny rezultat zakończył się na niekorzyść drużyny biało-zielonych, ponieważ przegrali oni niewielkim marginesem z zawodnikami z Wielkopolski, uzyskując 44 punkty wobec 46 zdobytych przez przeciwników.

W składzie gospodarzy, czyli Tauron U24 Włókniarz Częstochowa, szczególnie wyróżnili się zawodnicy Mitchell Cluff oraz Kajetan Kupiec. Oboje spisali się na medal, jednak nieco zabrakło im szczęścia, aby odnieść zwycięstwo dla swojej drużyny. Z drugiej strony, w barwach gości, czyli Duda Development Ciesiółka Auto Group Unia Leszno, niezwykle istotną rolę w osiągnięciu triumfu odegrali Antoni Mencel oraz Hubert Jabłoński.

Dzięki zaangażowaniu i wysiłkom obu drużyn, zawodnicy dostarczyli licznie zgromadzonej publiczności sporo emocji oraz widowiskowych akcji na torze. Choć przegrana dla Tauron U24 Włókniarz Częstochowa była minimalna, to jednak spotkanie zakończyło się sukcesem dla Duda Development Ciesiółka Auto Group Unia Leszno, którzy okazali się lepsi w decydujących momentach.