Świąteczna atmosfera zapanowała na placu Biegańskiego, udekorowano choinkę

Na placu Biegańskiego, który jest sercem miasta, pojawiła się żywa choinka, wskaźnik nadchodzących świąt. Na przestrzeni najbliższych dni, choinka ta zostanie udekorowana świątecznymi ozdobami.

Wzdłuż częstochowskich Alej już teraz można dostrzec świąteczne iluminacje, które dodają magii tego miejsca. Nie inaczej jest w przypadku drzew rosnących na placu Biegańskiego. Jak co roku, w jego centralnej części stanęła żywa choinka. W tym roku jest to 12-metrowa daglezja.

Od pierwszego grudnia plac Biegańskiego przemieni się w magiczny świąteczny plac zabaw. Znajdą się tam takie atrakcje jak: lokomotywa, bolid, karuzela, bombka czy specjalna ramka dla zdjęć, której sponsorem jest Tel-Bruk. Wśród dekoracji znajdą się także różnego rodzaju elementy świetlne.

Pojawią się sople ledowe zawieszone pomiędzy słupami oświetlenia na alei NMP oraz komplety lampek świetlnych, które upiększą drzewa. Na słupach zamontowane zostaną dodatkowe elementy świetlne – za ich montaż odpowiada Miejski Zarząd Dróg. Firma Jawo, która każdego roku zajmuje się dekoracjami w III alei, przy „Dziewczynce z gołębiami”, ponownie doda swoją świąteczną nutę do tego miejsca.