Wdowiak przejdzie badania medyczne w klubie "Miedziowi"

Wdowiak, zawodnik futbolu, jest na skraju podpisania umowy z drużyną „Miedziowi” po przeprowadzeniu niezbędnych badań medycznych. Prawdopodobna kwota za transfer gracza to około 150 000 euro.

Do Rakowa Częstochowa, Wdowiak dołączył w zimowym okresie transferów 2021 roku, przechodząc z Cracovii. Jednakże, ostatnio miejsce dla niego w składzie drużyny zaczęło się kurczyć w następstwie kolejnych transferów.

Podsumowując jego osiągnięcia w Częstochowie, Wdowiak zaliczył 17 goli i siedem asyst w sumie 98 meczach. W tym czasie zdobył tytuł mistrza Polski oraz dwa razy triumfował w Pucharze Polski. Zdążył także wystąpić w barwach Rakowa w dwóch spotkaniach pierwszej rundy kwalifikacyjnej Ligi Mistrzów przeciwko Florze Tallin. Natomiast w meczu z Karabachem nie wyszedł już z ławki rezerwowych.

Drużyna Waldemara Fornalika powinna znacząco skorzystać z dołączenia do niej 26-letniego zawodnika. Na przestrzeni ostatnich miesięcy do klubu dołączyli również tacy gracze jak Damian Dąbrowski czy Mikkel Kirkeskov.

Wdowiak, który jest rodowitym Krakowianinem i wychowankiem Cracovii, będzie grał dla „Miedziowych” – trzeciego klubu w swojej karierze.