nagus

Wybrał się na spacer ulicami Częstochowy… na golasa! Jego sielankę przerwali funkcjonariusze straży miejskiej

W poniedziałek rano na ulicach Częstochowy doszło do bardzo nietypowego zdarzenia, podczas którego na spacer wybrał się jeden z mieszkańców miasta. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie to, że postanowił urządzić sobie przechadzkę, nie mając na sobie nawet najmniejszego skrawka garderoby. Niedługo po tym spacerowicz został zatrzymany przez straż miejską.

Dnia 04 lipca około godziny 05:00 rano na ulice Częstochowy wyszedł sobie dorosły mężczyzna, który postanowił wybrać się na spacer takim, jakim stworzyła go matka natura. Częstochowianina widziano na skrzyżowaniu ulicy Piłsudskiego z aleją Najświętszej Maryi Panny, jak przechadzał się po mieście, nie zważając ani na kierowców, ani na innych przechodniów.

Jeden z mieszkańców miasta postanowił uwiecznić jego „wyczyn” i nagrał go swoim telefonem, a następnie opublikował film w mediach społecznościowych. O zdarzeniu poinformowano również strażników miejskich, którzy szybko namierzyli nagusa i zakończyli jego przechadzkę po Częstochowie.

Do podobnej sytuacji doszło na drodze nr 30; przeczytaj o tym pod linkiem https://dolnoslaska.pl/nagi-mezczyzna-na-drodze-nr-30/.

Nagi mężczyzna prawdopodobnie był pod wpływem środków odurzających

Jak relacjonuje Artur Kucharski, rzecznik prasowy Straży Miejskiej w Częstochowie, podczas zatrzymania mężczyzny funkcjonariusze straży miejskiej postanowili wezwać zespół ratownictwa medycznego. Powodem był fakt, że częstochowianin przejawiał bardzo irracjonalne zachowanie, z racji czego strażnicy podejrzewali, że może znajdować się on pod wpływem nielegalnych substancji odurzających.

Po wstępnym oszacowaniu stanu zdrowia podejrzanego medycy pogotowia ratunkowego doszli do wniosku, że powinien trafić do szpitala na dalsze badania.

Natomiast sprawę nagiego spacerowicza straż miejska przekazała do IV Komisariatu Policji w Częstochowie.

A tutaj piszemy o włamywaczu, który powrócił na miejsce kradzieży i wpadł w ręce policji.