Wygrana trzeciego stopnia w Eurojackpot padła w Częstochowie

Mimo braku rozbitej kumulacji w piątkowym losowaniu Eurojackpot, które odbyło się 1 września, ktoś w Polsce miał szczęście zdobyć wygraną III stopnia, tzn. trafione 5 liczb bez numerów dodatkowych. Wartość takiego wygrania wynosiła imponujące 1 615 068,10 zł.

Osoba, która zdecydowała się na grę w Eurojackpot metodą „na chybił trafił”, kupiła swój szczęśliwy kupon w supermarkecie Carrefour przy ulicy Drogowców 43 w Częstochowie. W piątkowym losowaniu okazały się wygrane następujące liczby: 1, 13, 16, 23, 27 oraz numery dodatkowe 10 i 11.

Ciekawe jest to, że nie był to pierwszy przypadek tak dużej wygranej w Eurojackpot na terenie Częstochowy. W przeszłości miasto było już gospodarzem dwóch innych podobnych wygranych III stopnia, choć żadna z nich nie osiągała wartości ostatniej. Dodatkowo, w Częstochowie odnotowano także cztery wygrane IV stopnia z pulą przekraczającą 100 000 zł.

W nadchodzącym wtorkowym losowaniu Eurojackpot na graczy czeka jeszcze więcej emocji. Jak informuje Totalizator Sportowy, pula na wygrane I stopnia wyniesie nawet 150 000 000 zł. Istnieje również szansa na zgarnięcie w Lotto kwoty równającej się 4 000 000 zł. Dla tych graczy, którzy zdecydują się dołożyć złotówkę do swojego zakładu i zagrają w Lotto Plus, czeka gwarantowana pula głównej wygranej w wysokości miliona złotych.