Bogdan Racovitan, zawodnik Rakowa Częstochowa, wziął ślub po reprezentacji Rumunii na Mistrzostwach Europy do lat 21

Bogdan Racovitan, znany gracza piłki nożnej z klubu Raków Częstochowa, który miał zaszczyt reprezentować Rumunię na Mistrzostwach Europy do lat 21, niedawno stanął na ślubnym kobiercu. Jego wybranką jest urocza Louanna, za którą poślubił we Francji. Ceremonia odbyła się nieco po upływie 7 miesięcy od chwili zaręczyn, które miały miejsce w egzotycznym Zanzibarze na kontynencie afrykańskim.

Kim jest córka, która skradła serce piłkarza Rakowa? Szukanie informacji o Louannie w sieci może być wyzwaniem, jako że nie jest ona aktywna w mediach społecznościowych i niewiele informacji o niej można znaleźć. Wiadomo jedynie, że spędza swoje dni między Częstochową – miastem, w którym gra jej mąż Racovitan – a francuskim Dijon.

Nawet sam Bogdan Racovitan nie jest osobą szczególnie aktywną na Instagramie. Co więcej, jego obecność na boisku w Częstochowie również pozostaje rzadko zauważalna. Pomimo że dołączył do Rakowa jako renomowany gracz reprezentacji młodzieżowej i był uważany za pewniaka do pierwszej jedenastki, podczas kadencji trenera Marka Papszuna stracił rywalizację o miejsce w składzie drużyny. Zdarzało się kilkakrotnie, że ze względu na słabą formę był wcześnie zdejmowany z boiska, choć potrafił okazać się skutecznym strzelcem bramek.