alimenty

Częstochowa: Nie płacił alimentów i dopuszczał się oszustw. Teraz odpowie za swoje czyny

Na początku stycznia częstochowscy policjanci aresztowali 51-letniego mężczyznę podejrzanego o oszustwa i niepłacenie alimentów. Zatrzymany usłyszał już w swojej sprawie zarzuty i trafił do policyjnego aresztu, gdzie poczeka na swoją wizytę na sali rozpraw.

Do zdarzenia doszło na początku miesiąca w Częstochowie, gdzie policja namierzyła 51-letniego mieszkańca miasta, który nie płacił alimentów i dopuszczał się różnych oszustw. Mężczyzna został zatrzymany przez funkcjonariuszy z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Częstochowie.

Podejrzany poszukiwany był listem gończym

Za podejrzanym został wydany list gończy, który informował, że mężczyzna poszukiwany jest nie tylko przez częstochowskich policjantów, ale także Sąd Rejonowy w Gorzowie Wielkopolskim, gdzie oskarżony jest o dopuszczenie się oszustwa. Wszczęte śledztwo pozwoliło na ustalenie jego miejsca pobytu, co zaowocowało aresztowaniem mężczyzny.

Policjanci natknęli się na podejrzanego w momencie, gdy odbierał z przedszkola swojego siostrzeńca. 51-latek został aresztowany i przewieziony na komendę, a przedszkolak został odebrany z przedszkola przez swoją matkę.

Za niepłacenie alimentów i oszustwo podejrzany spędzi teraz za kratkami 8,5 miesiąca.

Więcej informacji o tym, jak odzyskać zaległe alimenty, znajdziesz w tym artykule.