Gdzie kupować i serwisować kserokopiarki w Częstochowa

Urządzenia kopiujące, potocznie zwane xero, są niezastąpione w każdej firmie, biurze, urzędzie i szkole. Ich intensywne użytkowania wymaga jednak by regularnie je serwisować. Jeżeli potrzebny jest Państwu profesjonalny serwis urządzeń biurowych, z przyjemnością polecamy serwis kopiarek w Częstochowie. Dlaczego warto nawiązać z nimi współpracę? O tym można przeczytać poniżej.

  • Serwis kserokopiarek wszystkich firm
  • Sprzedaż materiałów eksploatacyjnych
  • Wynajem kserokopiarek Konica Minolta i innych

Kompleksowy serwis kopiarek w Częstochowie

Firmy korzystające z kserokopiarek potrzebują sprawdzonego partnera, który fachowo zajmie się ich urządzeniami. Błyskawiczne naprawy, niskie ceny i bezpłatny dojazd do klienta na terenie Częstochowy. To tylko jedne z wielu powodów, aby sprawdzić firmę Kserokopiarki Częstochowa. To, co można napisać na jej temat to przede wszsytkim wiele lat doświadczenia w sprzedaży i serwisie kserokopiarek większości znanych firm. Zaliczają się do nich takie marki jak Ricoh, Optima MD oraz Konica Minolta. Firma serwisuje również urządzenia wielofunkcyjne innych mainstreamowych producentów, w tym także serwis i instalacja komputerów, ploterów. W razie problemów przeszkoleni serwisanci sprawdzą, czy drukarka ma podłączenie do sieci, a skanery nie wymagają czyszczenia, które poprawi jakość uzyskanych grafik.

 Kserokopiarki

Wszystkie materiały eksploatacyjne dostępne od ręki

Firma prowadzi nie tylko sprzedaż kserokopiarek, ale dostarcza klientom wszystko, co potrzebne do korzystania z nich, zdobywając zadowolonych klientów. W ofercie znajduje się leasing i dzierżawa kopiarki, laptopów biznesowych oraz inne bezpłatne usługi, np. konfiguracja do sieci firmowej. Do drukarek firma prowadzi sprzedaż papieru i tonerów, z kolei używając niszczarki, nie można zapomnieć o oleju do niej. To wszystko oraz wiele więcej oferuje firma Kserokopiarki Częstochowa. Sztandarowa usługa to jedna sprzedaż kserokopiarek z dowozem do klienta w maks. 2 dni robocze.

Nie tylko serwis kserokopiarek, ale również ich dzierżawa

Nie wszyscy potrzebują kserokopiarki na własność. Dla wielu firm korzystniejsza jest dzierżawa i leasing kserokopiarki lub drukarek. Jeżeli i twoja firma do takich się zalicza i szukasz kogoś, kto wynajmuje takie sprzęty z gwarancją niezawodności i najlepszych cen, to dobrze trafiłeś. Nasza oferta to przede wszystkim wydajne laptopy, drukarki laserowe, ksero z menu w języku polskim, a także urządzenie wielofunkcyjne, bez którego żadne biuro nie może się obejść.