Gwiazdorskie świętowanie 14. rocznicy Galerii Jurajskiej

W Częstochowie, 14. urodziny Galerii Jurajskiej były świętowane w towarzystwie dwóch znakomitych postaci polskiej sceny muzycznej – Viki Gabor i Oskara Cymsa. Pierwszy z koncertów zorganizowanych na tę okazję miał miejsce w piątkowy wieczór.

Galeria Jurajska upamiętniała swoje 14. urodziny, organizując 29 i 30 września dwa wyjątkowe koncerty. Viki Gabor, laureatka konkursu Eurowizji dla dzieci, kochana przez fanów za utwory takie jak „Superhero”, „Getaway” i „Ramię w ramię”, zdobyła serca publiczności podczas godzinnego występu w piątek.

Drugiego dnia świętowania, w sobotę o godzinie 20:00, na scenie zaprezentował się Oskar Cyms, triumfator programu „Twoja twarz brzmi znajomo”. Jego singiel „Daj mi znać” niedawno zdobył status złotej płyty, a kolejne utwory, w tym „Niech mówią” i „Na niebie”, goszczą na listach przebojów. Koncert Oskara Cymsa, 23-letniego artysty i autora tekstów, trwał również godzinę.

Jednak sobotnie wydarzenia nie ograniczały się tylko do koncertu Oskara Cymsa. Początkowo o godzinie 11.00 zorganizowano pokazy najnowszych kolekcji oraz trendów w makijażu. Przybyli mogli również spotkać się ze stylistką Eweliną Rydzyńską, a dodatkowo ekspertki od mody i urody: Anna Jabłońska, Matylda Bojda, Sylwia Kanclerz i Zuzanna Kasztelan podzieliły się radami dotyczącymi stylu, pielęgnacji i jogi twarzy na Jurajskim Spotkaniu Kobiet.