galeria-jurajska

Pożegnalna impreza wakacyjna w Galerii Jurajskiej. „Psi Patrol” w pogotowiu.

W dniach 27 – 29 sierpnia Galeria Jurajska w Częstochowie wystartuje ze wspaniałą imprezą dla dzieci i młodzieży, która ma zwieńczyć pożegnanie letnich wakacji. Planowanych atrakcji jest cała masa. Natomiast wisienką na torcie w całej zabawie mają być bohaterowie popularnej animacji Nickelodeona pt. Psi Patrol. Cała impreza odbędzie się na terenie centrum handlowego, gdzie będą mile widziane zarówno dzieci i młodzież, jak i całe rodziny. Gry i zabawy będą miały nie tylko charakter rozrywkowy, ale i edukacyjny.

Na przykład, dzieci będą mogły bawić się w strefie Psiego Patrolu razem z pieskiem Chase, który przy okazji będzie uczył zasad ruchu drogowego. Dzięki temu dowiedzą się m.in. jak wybrać najlepszy kask rowerowy, jaki jest numer pogotowia alarmowego, a także, jak należy zachowywać bezpieczeństwo w drodze do i ze szkoły. Ponadto, wszystkie dzieci biorące udział w zabawie edukacyjnej otrzymają też upominek w postaci odblasków na tornistry.

Kolejnym punktem na trasie Psiego Patrolu będzie strefa Marshalla. Tutaj będzie można dowiedzieć się wielu rzeczy o psach i ich nawykach. Jest to idealne miejsce dla dzieci, które są właścicielami szczekających czworonogów. Co więcej, każdy uczestnik zabawy w strefie Marshalla będzie mógł też coś stworzyć dla swojego merdającego przyjaciela, na przykład medalion z wygrawerowanym imieniem.

Posuwając się dalej drogą Psiego Patrolu, dzieci natrafią na strefę Skye. W tym miejscu będą mogły przetestować swoje umiejętności trafiania piłkami do celu. Z kolei na wielbicieli ozdabiania czekają różnego rodzaju zmywalne tatuaże, które staną się kolorową ozdobą każdego uczestnika zabawy. Mało tego, wszystkie dzieci, które lubią zaplatać swoje włosy, mogą też zapleść kolorowe warkoczyki i pokryć swoje fryzury wszystkimi barwami tęczy.

Oczywiście oprócz atrakcji dla najmłodszych Galeria Jurajska oferuje też wiele rozrywek dla młodzieży i dorosłych. Wiele z nich przygotowano w tematyce Dzikiego Zachodu. Starsi uczestnicy imprezy będą mogli przetestować swoje umiejętności kowbojskie, ujeżdżając mechanicznego byka lub dojąc sztuczną krowę. Będą też konkurencje strzelania z łuku, rzucania lassem i rzucania kapeluszem do celu.

Jakby tego było mało, młodzież i dorośli będą mogli nawet wziąć udział w zawodach slalomowych, które będą polegać na bieganiu pomiędzy snopami siana z goglami symulującymi rausz alkoholowy. Zawody mają na celu ukazanie, jak zachowuje się organizm pod wpływem substancji odurzających.

W piątek goście mogą bawić się w godz. 14:00-19:00, a w sobotę i niedzielę w godz. 11:00-19:00. Wstęp na imprezę jest wolny.