Warsztaty zimowe piłki nożnej rozpoczęte: gościem pierwszego dnia był Oskar Krzyżak

Ruszyły warsztaty zimowe organizowane przez Małą Akademię Raków, a pierwszym gościem, który spotkał się z młodymi piłkarzami, był Oskar Krzyżak – jeden z wychowanków Rakowa Częstochowa.

Warsztaty dla dzieci urodzonych w latach 2015-2017 rozpoczęły się w drugim tygodniu ferii zimowych. Mają one miejsce w Szkołę Mistrzostwa Sportowego Rakowa Częstochowa przy ulicy Łukasińskiego 40. W ramach programu warsztatów, uczestnicy mają okazję doświadczyć wielu atrakcji, a jednym z pierwszych punktów programu było spotkanie z Oskarem Krzyżakiem, byłym zawodnikiem i wychowankiem Rakowa Częstochowa, które odbyło się podczas pierwszego dnia działań warsztatowych.

Jednak to tylko początek emocji. W planach na kolejne dni jest wiele innych atrakcji. Młodzi piłkarze będą mieli okazję odwiedzić kluczowe obiekty klubowe znajdujące się przy ul. Limanowskiego 83. Program nie ogranicza się jednak tylko do piłki nożnej – oprócz treningów sportu królewskiego, odbędą się również zajęcia z taekwondo. Dodatkowo planowane są m.in. wyprawa do sali zabaw, turniej gier wideo EA SPORTS FC realizowany we współpracy z firmą x-kom oraz spotkanie z rycerzem Medalikiem. To tylko nieliczne z oferowanych atrakcji.