Wiosenny kurs nauki pływania organizowany przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Częstochowie

Właśnie ruszają zapisy na kurs nauki pływania, który jest organizowany przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Częstochowie. Cykl zajęć odbędzie się na Pływalni Krytej „Sienkiewicz Częstochowa”, znajdującej się przy Al. NMP 56. Start kursu przewidziany jest na 18 maja.

Zajęcia pływackie są planowane dla trzech grup wiekowych, a mianowicie dla początkujących dzieci, dzieci na średnim poziomie zaawansowania oraz dorosłych. Każdy uczestnik będzie miał okazję skorzystać z 10 godzin lekcyjnych. Zajęcia będą miały miejsce dwa razy w tygodniu – w soboty oraz niedziele. Godziny kursów rozłożone są następująco: o 8.10 dla dorosłych, o 8.55 dla dzieci początkujących oraz o 9.40 dla dzieci średniozaawansowanych.

Opłata za udział w kursie wynosi 360 złotych. Warto zauważyć, że minimalny wiek uczestnika wynosi 7 lat. Każda grupa może liczyć do maksymalnie 10 osób. Kurs prowadzony będzie następującymi dniami: 18.V, 19.V, 25.V, 26.V, 01.VI, 02.VI, 08.VI, 09.VI, 15.VI, 16.VI.

Ważnym elementem organizacji kursu jest zasada, że o udziale w kursach decyduje kolejność wpłat. Proces zapisów oraz wpłaty za uczestnictwo odbywa się bezpośrednio w kasie Pływalni Krytej „Sienkiewicz Częstochowa”. Więcej informacji można uzyskać pod numerem telefonu: 34 393 00 64.