Zawodnik Rakowa Częstochowa, Ivi Lopez, doświadcza poważnej kontuzji

Najgorsze przewidywania dotyczące stanu zdrowia Iviego Lopeza, lidera Rakowa Częstochowy, stały się faktem. Otrzymaliśmy niedobre wiadomości, że zawodnik doznał poważnego urazu, który wyeliminuje go z gry na wiele następnych miesięcy.

Incydent z udziałem Lopeza miał miejsce podczas wczorajszego sparingu między Rakowem a Puszczą Niepołomice. Hiszpański piłkarz uległ kontuzji w dramatycznych okolicznościach – po zderzeniu z przeciwnikiem upadł na murawę, co natychmiast wskazywało na powagę sytuacji.

Na boisku panowało wielkie napięcie. Lopez przeżywał ogromny ból, co było widoczne po jego krzykach i oczywiście musiał natychmiast opuścić pole gry. Te niepokojące obrazy sprawiły, że zaniepokojeni kibice Rakowa z Częstochowy czekali z niecierpliwością na dalsze informacje.

Komunikat medyczny opublikowany na profilach społecznościowych Rakowa Częstochowa przynosi smutne nowiny. Z informacji tam zawartych dowiadujemy się, że Lopez ucierpiał na zerwanie więzadeł krzyżowych (ACL) w kolanie. To poważna kontuzja wykluczająca zawodnika z gry na długie miesiące.