Zmorsowani Częstochowa: Niepowtarzalna pasja do zimnych kąpieli rozbudza ducha mikołajkowej radości

Pasja do niezwykłych, mroźnych kąpieli łączy członków grupy o nazwie „Zmorsowani Częstochowa”, którzy dumnie prezentują swój niecodzienny hobby na Facebooku. W niedzielny poranek, 3 grudnia, spotkali się oni, by świętować nadchodzące Mikołajki w sposób, który dla nich jest jak najbardziej typowy – poprzez morsowanie.

W rekreacyjnym parku Lisiniec, tuż przed dwunastą w południe, rozpoczęli swoje morsowanie od energicznej rozgrzewki w rytmie zumby. Po zakończeniu dynamicznego tańca, pełni radości i śmiechu członkowie grupy wkroczyli do zbiornika o nazwie Adriatyk. Niektórzy z nich spędzili w lodowatej wodzie tylko kilka minut, inni natomiast cieszyli się chłodzącym kąpieliskiem nawet przez ponad pół godziny, celebrując swoje mikołajkowe obchody.

Po zakończonym morsowaniu, dla tych, którym pragnienie chłodzenia nadal nie zostało zaspokojone, rozgorzała batalia na śnieżki i zabawa w tarzaniu się w świeżo upadłym śniegu. Po nocnych opadach, park Lisiniec obfitował w dostateczną ilość białego puchu idealnego do dalszej zimowej rozrywki.

Zmorsowani Częstochowa otwierają swoje ramiona dla wszystkich, którzy podzielają ich pasję do zabawy w zimnej wodzie, czy też tych, którzy mają ochotę na pierwsze próby tego ekscytującego doświadczenia. Spotkania grupy odbywają się każdą niedzielę o godzinie 12.00 na plaży przy kawiarni La Playa, gdzie zapewniają świetną zabawę dla zdrowia i poprawy nastroju.