Spotkanie w Częstochowskim Parku Przemysłowo-Technologicznym

1 czerwca odbędzie się spotkanie w Częstochowskim Parku Przemysłowo-Technologicznym, poświęcone ofercie dla firm dotyczącej finansowania działalności i udziału w programach internacjonalizacji.

Podczas tego wydarzenia omówione zostaną możliwości pozyskania pożyczek inwestycyjnych i obrotowych oraz programów wsparcia związanych z internacjonalizacją, eksportem i ekspansją śląskich firm na rynki zagraniczne. Prezentacje odbędą się m.in. przez Wojciecha Zbróga, Zastępcę Dyrektora Wydziału Obsługi Pożyczek Funduszu Górnośląskiego S.A., oraz Zorianę Czajkowską, Dyrektorkę Wydziału Współpracy Zagranicznej Funduszu Górnośląskiego S.A. Na spotkanie zapowiedział również swój udział prezydent Częstochowy, Krzysztof Matyjaszczyk.

Najbliższe „Śniadanie z przedsiębiorcami” odbędzie się 1 czerwca o godzinie 8:30 w Częstochowskim Parku Przemysłowo-Technologicznym, przy ul. Wały Dwernickiego 117/121. Organizatorem spotkania jest Agencja Rozwoju Regionalnego w Częstochowie S.A.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny, jednak wymagana jest wcześniejsza rejestracja poprzez formularz dostępny na stronie ARR (zakładka „Śniadania z przedsiębiorcami”). Rejestracja powinna zostać dokonana do 30 maja, we wtorek. W przypadku pytań można skontaktować się mailowo pod adresem [email protected] lub telefonicznie, dzwoniąc pod numer tel. 34 360 56 88.